Nowe funkcjonalności w SALESmanago

 

Czy wiesz, że w rankingu Deloitte z 2016 roku, SALESmanago znalazło się na 104 miejscu wśród tysięcy najdynamiczniej rozwijających się spółek technologicznych w regionie EMEA (Europe, Middle East & Africa)? Wciąż się rozwijamy, tworząc trendy w Marketing Automation.

Czy chcesz być na bieżąco z nowościami w SALESmanago?

1. Lista nowych funkcjonalności w systemie SALESmanago

Dowiedz się jakie nowe funkcje wprowadziliśmy w systemie – zobacz listę Nowe funkcjonalności.

2. Newsletter – Nowości w SALESmanago

Zapisz się na newsletter o nowościach w SALESmanago – średnio raz na miesiąc (od razu po wprowadzeniu nowej funkcjonalności do systemu) dostaniesz od nas e-mail z krótkim podsumowaniem najnowszych zmian w systemie.

robocik

3. Zapisz się na powiadomienia Web Push

Jeśli chcesz od razu wiedzieć o zmianach w systemie, zasubskrybuj powiadomienia web push na platformie e-learningowej SALESmanago.

ekran zapisu
powiadomienieMożesz otrzymywać powiadomienie web push (przykład po prawej stronie) kiedy w SALESmanago pojawi się nowa funkcja.

Powiadomienia web push wyświetlają się w oknie przeglądarki, nawet poza stroną SALESmanago. Nie musisz zostawiać nam żadnych danych osobowych – wystarczy zgoda na powiadomienia. Dzięki nim dowiesz się na czas o najważniejszych zmianach.

4. Cotygodniowe webinary na żywo

Co tydzień prowadzimy webinary, z których dowiesz się jak wykorzystać SALESmanago Marketing Automation w praktyce. Tematy webinarów zmieniają się co tydzień. Dzięki temu zawsze możesz nauczyć się czegoś nowego. Planując szkolenia online, bardzo często korzystamy z sugestii naszych klientów!

Na webinarach omawiamy nowe funkcjonalności. Prowadzący pokazuje krok po kroku proces konfiguracji. Na koniec zawsze masz możliwość zadać pytania dotyczące nowego modułu.

Zapisz się na webinar >>

Jeżeli nie możesz wziąć udziału w webinarze, zawsze możesz obejrzeć nagranie na platformie e-learningowej SALESmanago!

Marketing Automation Acadamy

Obejrzyj nagrania webinarów >>

P.S. Masz pytania? Skontaktuj się z nami.

Jeżeli potrzebujesz natychmiastowej pomocy, napisz do naszych ekspertów na bok@salesmanago.pl

Chcesz przedyskutować swoją strategię marketingową, zaproponować temat webinaru, albo skontaktować się z działem edukacji? – odwiedź naszą grupę dyskusyjną na Facebook.

aby otrzymywać
newsletter

Śledź nas