Platforma do personalizacji oparta na spójnym kodzie, zintegrowanej architekturze i danych zasilanych AI
Platforma do gromadzenia danych, personalizacji i egzekucji działań dla dużego eCommerce, łącząca zaawansowane rozwiązania analityczne i sztuczną inteligencję w celu zautomatyzowania marketingu dla setek milionów profili behawioralnych wykonujących miliardy transakcji dla ponad 3000 klientów na całym świecie! Codziennie z czasem dostępności na poziomie 99.999% uptime zapewnia wysoce konfigurowalne spersonalizowane doświadczenia tworzone z prostotą edytorów D&D!
Rozpocznij 30 dniowy test
10 success stories
10 success stories
10 success stories
10 success stories
10 success stories
10 success stories
Kluczowe fakty
145 milionów emaili
wysyłanych
każdego dnia
850 milionów wizyt na stronach
naszych klientów
każdego dnia
165 000 transakcji
bazodanowych na sekundę
25 miliardów przetwarzanych
zdarzeń
miesięcznie
1280 adresów IP gwarantujących
najwyższą dostarczalność wiadomości
350 serwisów
i mikroserwisów aplikacyjnych
Aplikacja
Całość aplikacji SALESmanago oparta jest o technologie wywodzące się i bazujące na języku Java. Java to współbieżny, oparty na klasach, obiektowy język programowania ogólnego zastosowania. Został stworzony przez grupę roboczą pod kierunkiem Jamesa Goslinga z firmy Sun Microsystems. Java jest językiem tworzenia programów źródłowych kompilowanych do kodu bajtowego, czyli postaci wykonywanej przez maszynę wirtualną. Język cechuje się silnym typowaniem. Jego podstawowe koncepcje zostały przejęte z języka Smalltalk (maszyna wirtualna, zarządzanie pamięcią) oraz z języka C++ (duża część składni i słów kluczowych).
Aplikacja SALESmanago bazuje na frameworku Spring. Spring Framework jest to platforma, której głównym celem jest uproszczenie procesu tworzenia oprogramowania klasy enterprise w technologii Java/J2EE. Spring jest złożony z wielu projektów, dedykowanych do tworzenia aplikacji w języku Java. Rdzeniem Springa jest kontener wstrzykiwania zależności, który zarządza komponentami i ich zależnościami. Umożliwia on automatyczne wykrywanie tych zależności bez większego udziału programisty. Historia Springa sięga roku 2002 kiedy to w Javie główną platformą do tworzenia aplikacji była J2EE 1.3 z mało lubianą technologią EJB 2.0 na czele. W 2003 pojawiła się jego pierwsza wersja.
SALESmanago wykorzystuje framework do Mapowania obiektowo-relacyjnego. Dodatkowo zwiększa on wydajność operacji na bazie danych dzięki buforowaniu i minimalizacji liczby przesyłanych zapytań. Głównym inicjatorem oraz liderem projektu jest Gavin King.
MySQL to wolnodostępny system zarządzania relacyjnymi bazami danych. MySQL rozwijany jest przez firmę Oracle. Wcześniej przez większość czasu jego tworzeniem zajmowała się szwedzka firma MySQL AB. MySQL AB została kupiona 16 stycznia 2008 roku przez Sun Microsystems, a ten 27 stycznia 2010 roku przez Oracle.
PostgreSQL często nazywany także Postgres to, obok MySQL i Firebird, jeden z trzech najpopularniejszych otwartych systemów zarządzania relacyjnymi bazami danych. Początkowo opracowywany na Uniwersytecie Kalifornijskim w Berkeley i opublikowany pod nazwą Ingres. W miarę rozwoju i zwiększania funkcjonalności, baza danych otrzymała nazwy Postgres95 i ostatecznie PostgreSQL, aby upamiętnić pierwowzór oraz zaznaczyć zgodność ze standardem SQL. Aktualnie baza implementuje większość standardu SQL:2011.
W SALESmanago wykorzystujemy Google Cloud Platform w celu wzbogacenia narzędzi analitycznych, rozwoju algorytmów Sztucznej Inteligencji (AI) oraz przyspieszenia działania kluczowych procesów. Przekazujemy dane do GCP w czasie rzeczywistym używając mechanizmów Event Sourcing – przy pomocy Apache Kafka oraz Akka Streams.
Obok stabilnych i ugruntowanych technologii nie boimy się sięgać po nowoczesne narzędzia, dające duże możliwości przetwarzania ogromnych wolumenów danych. W naszych projektach używamy technologii błyskawicznie zyskujących na popularności.
Apache Kafka – broker wiadomości dostępny jako otwarte oprogramowanie. Projekt jest napisany w Scali, a rozwija go Apache Software Foundation. Cel przedsięwzięcia to umożliwienie obsługi danych czasu rzeczywistego pochodzących z wielu węzłów. Ujednolicona obsługa strumieni wejściowych ma zapewniać dużą przepustowość i redukcję opóźnień.
Apache Flink jest platformą do przetwarzania strumieniowego o otwartym kodzie źródłowym, która zapewnia ogromne możliwości przetwarzania w czasie rzeczywistym strumieni danych w sposób odporny na uszkodzenia w skali milionów zdarzeń na sekundę. Kluczowe jest to, że robi to wszystko przy użyciu minimalnych zasobów przy opóźnieniach o długości jednej milisekundy.
Narzędzia
W dziale IT narzędzia wybierają ich użytkownicy. Stawiamy na komfort i jakość pracy. Nie dziwi więc wybór takich rozwiązań jak IntelliJ czy GIT.
300 pracowników wspiera ponad 3000 średnich i dużych firm na całym świecie
Rozwijaj swój biznes z najlepszą
platformą Marketing Automation