Poleć system

SALESmanago

i zarabiaj

SALESmanago - Financial Times

Wypełnij formularz

W pierwszym kroku wprowadź Twoje dane

Za każdą zaproszoną przez Ciebie osobę, która zostanie naszym klientem otrzymasz wynagrodzenie o wartości 500 zł i 50% prowizji od opłaconych faktur za pierwsze 3 miesiące korzystania z systemu.

Proszę wprowadzić prawidłowy numer telefonu.

Przesyłając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych przez Benhauer Sp. z.o.o. operatora SALESmanago. Aby uzyskać więcej informacji na temat tego, w jaki sposób zobowiązujemy się do ochrony i poszanowania Twojej prywatności, prosimy o zapoznanie się z naszą Polityką Prywatności oraz Regulaminem.

Poprzez kliknięcie w ten przycisk, zgadzasz się na warunki regulaminu

Wprowadź dane osoby, którą polecasz

Pomóż swojemu przyjacielowi osiągnąć sukces dzięki SALESmanago

Proszę wprowadzić prawidłowy numer telefonu.

Dziękujemy za polecenie!

Zobaczysz nas wkrótce w swojej skrzynce odbiorczej!

Jak zarabiać pieniądze w 3 krokach?
Poleć SALESmanago znajomym lub firmie i odbierz nagrodę

  • 1

    Wprowadź swoje dane do formularza.

  • 2

    Wprowadź dane osoby lub firmy, którą chcesz zaprosić do korzystania z systemu SALESmanago.

  • 3

    Kolejnymi krokami zajmiemy się sami. Gdy polecona przez Ciebie osoba lub firma podpisze z nami umowę, poinformujemy Cię o wartości umowy. Wynagrodzenie wypłacamy po otrzymaniu płatności od naszego nowego klienta.

JAK DZIAŁA PROGRAM?

Zacznij zarabiać

Pierwsze wynagrodzenie za podpisanie z nami kontraktu przez poleconą przez Ciebie osobę lub firmę wynosi 500 zł. Chcielibyśmy Ci szczególnie podziękować za rekomendację najbardziej kluczowych klientów, dlatego też oferujemy dodatkowe 50% prowizji od opłaconych faktur za pierwsze 3 miesiące korzystania z systemu SALESmanago.

Kogo polecić

Jeśli masz przyjaciela lub znasz kogoś, kto prowadzi firmę, jest jej właścicielem, pracuje na stanowisku kierowniczym, bądź jest specjalistą w dziale marketingu lub sprzedaży, to możesz im polecić nasz system. Ważne, żebyś znał osobę, której polecisz nasz system. Takie polecenia sprawdzają się najlepiej i najłatwiej czerpać z nich korzyści.

Jak to działa

Osoba lub firma, która została przez Ciebie polecona otrzyma od nas email z informacją, że dzięki Twojej rekomendacji, zapraszamy ją do dołączenia do grona klientów SALESmanago. Nasz Project Manager skontaktuje się z daną osobą lub firmą i zaprosi ją na przygotowaną specjalnie dla niej prezentacje naszego systemu Marketing Automation. Będziemy Cię informować na bieżąco o wszystkich zmianach statusów polecanych przez Ciebie osób. Poinformujemy Cię również, gdy polecony przez Ciebie klient podpisze z nami umowę oraz gdy dokona płatności za system.

Kiedy otrzymasz od nas pieniądze

Wynagrodzenie w wysokości 500 zł wypłacamy w ciągu 14 dni od podpisania umowy z poleconym przez Ciebie klientem. Pozostałą część wypłacamy po dokonaniu przez klienta płatności za 3 kolejne miesiące korzystania z systemu SALESmanago. Średnia wartość miesięcznej faktury wynosi około 1000 zł. Oznacza to, że po trzech miesiącach możesz otrzymać dodatkowo około 1500 zł.

Promocja obowiązuje tylko w przypadku podpisania przez nowego klienta umowy na płatny Pakiet SALESmanago PRO lub ENTERPRISE . Więcej informacji na temat naszego cennika tutaj: cennik