Kreator Responsywnych Treści

 

Kreatory responsywnych treści SALESmanago umożliwiają przygotowanie e-maili, formularzy kontaktowych oraz landing pages, które automatycznie dostosowują się do rozdzielczości ekranu urządzenia, na których będą wyświetlane. Dzięki temu każda ze stworzonych kreacji wyświetli się w atrakcyjny sposób na komputerach, tabletach, a także telefonach komórkowych.

Korzystaj z SALESmanago przez 30 dni za darmo

Responsywny E-mail Marketing

kreator Drag&Drop

Kreator E-maili Drag&Drop systemu SALESmanago Marketing Automation umożliwia tworzenie profesjonalnie wyglądających, responsywnych wiadomości w przeciągu kilku minut, bez udziału i pomocy specjalistów. Narzędzie to wykorzystuje technologię Drag&Drop, dzięki której cały proces opiera się jedynie na przeciąganiu i upuszczaniu widżetów.

Gotowe widżety, a także dostępne w kreatorze układy i szablony sprawiają, że zaprojektowanie e-maila jest dziecinnie proste. Ponadto, wszystkie tworzone w tym kreatorze e-maile są responsywne – ich szerokość automatycznie dopasuje się do rozdzielczości ekranu urządzenia, na którym będą wyświetlane.

kreator Autoresponder

Autoresponder jest jedną z najprostszych i podstawowych automatyzacji dostępnych w systemie SALESmanago Marketing Automation. Jak to działa? System wysyła automatyczną wiadomość e-mail w odpowiedzi na wcześniej zdefiniowane działanie kontaktu, takie jak subskrypcja newslettera lub pobranie e-booka. Kreator Autoresponder przeprowadza przez wszystkie etapy tworzenia i konfiguracji wiadomości, a także umożliwia wybór zdarzenia i czasu po jakim ma nastąpić wysyłka. Wszystkie wiadomości utworzone w tym kreatorze są responsywne i automatycznie dostosowują się do ekranu komputera, tableta, a także telefonu komórkowego, na którym są wyświetlane.

kreator Lead Nurturing

Lead Nurturing to istotny proces w działaniach B2B i jednocześnie pojawiający się w e-commerce trend. Ta taktyka wiąże się z odmiennym podejściem do nowo nabytych kontaktów: zaczynasz od wysyłania im treści edukacyjnych, które przygotowują do zakupu i dostarczają wiedzy niezbędnej do podjęcia takiej decyzji. Kreator kampanii dostępny w systemie SALESmanago Marketing Automation łączy funkcje dwóch opisanych powyżej kreatorów. Obejmuje następujące kroki:

  • określenie czasu rozpoczęcia kampanii dla danego kontaktu
  • wybór zestawu dostarczanych kontaktowi wiadomości e-mail
  • zdefiniowanie odstępów czasowych pomiędzy wysyłką kolejnych e-maili

Responsywny Lead Generation

Kreator Landing Pages

Kreator Landing Pages w systemie SALESmanago Marketing Automation umożliwia stworzenie kompleksowego zestawu 3 kreacji: strony docelowej, thank you page oraz e-maila potwierdzającego. Dzięki niemu w prosty i szybki sposób stworzysz odpowiednie struktury, bez konieczności wprowadzania zmian w kodzie źródłowym strony, a w efekcie pozyskasz wiele nowych i cennych kontaktów. Zarówno landing page, thank you page jak i e-mail potwierdzający są w systemie SALESmanago Marketing Automation responsywne i dostosowują się do rozdzielczości ekranów urządzeń, na których są wyświetlane. Ponadto system double opt-in stosowany w SALESmanago pozwala na pozyskiwanie jedynie wartościowych leadów, które potwierdzają prawdziwość podanych przez siebie danych przez kliknięcie przycisku w e-mailu potwierdzającym. To rozwiązanie to również ogromna korzyść w kontekście RODO.

Kreator Sidebar

Sidebar w systemie SALESmanago Marketing Automation może posłużyć Ci do generowania nowych leadów, a dzięki jego responsywności użytkownicy będą mogli podawać swoje dane w formularzu w wygodny sposób zarówno z poziomu komputera jak i tabletu czy telefonu komórkowego. Cała kreacja składa się z 3 elementów: sidebaru, thank you page oraz e-maila potwierdzającego, a wszystkie z nich charakteryzują się responsywnością.

Express PopUp Designer

Formularz kontaktowy utworzony w systemie SALESmanago Marketing Automation może przybierać również formę responsywnego pop-up’u. Express PopUp Designer przeprowadza użytkownika przez proces składający się z 5 kroków, w których tworzone są 3 elementy kreacji: okno formularza z polami do wypełnienia przez użytkownika, podziękowanie za jego wypełnienie (tzw. thank you page) oraz wiadomość potwierdzająca subskrypcję. Sami zdecydować możemy w jakim momencie wizyty użytkownikowi wyświetli się taki formularz, a także czy ma być on dostępny na wszystkich rodzajach urządzeń.

Kreator Formularz Ekspres

Kreator ten umożliwia stworzenie ramki wyświetlanej na stronie internetowej, służącej do generowania nowych leadów. Każdy z trzech elementów stworzonych w tym kreatorze: formularz, podziękowanie i e-mail potwierdzający jest responsywny.

Podgląd responsywnych kreacji

Podczas tworzenia wszystkich z wymienionych powyżej struktur możesz na bieżąco śledzić efekty swojej pracy wyświetlając podgląd generowany dla:

 • komputerów – standardowy ekran komputerowy, kreacja wyświetla się w pełnej szerokości
 • tabletów – kreacja wyświetli się w typowej rozdzielczości dla większości tabletów
 • smartphone – kreacja wyświetli się w minimalnej szerokości dostępnej dla urządzeń mobilnych

Dzięki funkcji podglądu uzyskasz ciągły dostęp do informacji o tym jak docelowo prezentować się będą tworzone przez Ciebie struktury.

Testy A/B/X treści dynamicznych

Innowacyjne rozwiązanie wprowadzone przez SALESmanago Marketing Automation: przygotuj dynamiczne wiadomości e-mail, banery (w tym ramki z rekomendacjami), landing pages i formularze kontaktowe. Podczas testu system wyświetli kilka różnych kreacji różnym użytkownikom. Następnie wyświetlana będzie ta struktura, która uzyska najlepsze wyniki. Możesz również wyświetlać inne kampanie po teście, określając proporcje, w których każda z nich powinna być wyświetlona. Proporcje możesz zmieniać również po przeprowadzonym teście w czasie rzeczywistym. W ten sposób zareagujesz na zmianę wyników kampanii i wyświetlisz te najbardziej efektywne w danym momencie za pomocą jednego kliknięcia.

Moduł testów A/B/X umożliwia:

 • zdefiniowanie czasu trwania testu
 • określenie proporcji, w których kreacje testowe będą wyświetlane podczas testu
 • określenie proporcji, w których kreacje testowe będą wyświetlane po teście
 • poznanie danych dotyczących skuteczności każdej kampanii w czasie rzeczywistym w dedykowanym panelu analitycznym

Korzyści

 • W pełni responsywne wiadomości e-mail, landing pages i formularze
 • Proste w użyciu narzędzia do tworzenia kompletnych kreacji
 • Prosta implementacja w obrębie własnej domeny
 • Możliwość tworzenia formularzy zintegrowanych z systemem bez posiadania wiedzy technicznej
 • Dostęp do rozległych analityk utworzonych struktur
 • Możliwość przeprowadzania testów i wyboru najlepszych treści