Automatic Sales Chat

Email Drag&Drop Designer

 

Email Drag&Drop Designer SALESmanago to narzędzie do tworzenia emaili nowej generacji powstałe w oparciu o 6-letnie doświadczenie, feedback naszych najbardziej wymagających klientów oraz wyniki analizy najlepszych praktyk i rozwiązań czołowych systemów email marketing na świecie. Pozwala on łatwo i szybko tworzyć piękne i w pełni responsywne szablony, wiadomości email i newslettery każdemu, zupełnie bez udziału IT!

Zwiększ skuteczność Email Marketingu

Jak działa Email Drag&Drop Designer SALESmanago

Ten prosty i intuicyjny kreator pozwala stworzyć w pełni responsywną kreację korzystając z mechanizmu Drag&Drop w zaledwie kilka minut.

 1. Najpierw wybierz ogólny format szablonu. Układ wpływa na to, jak elementy szablonu są ułożone względem siebie.
 2. Jeśli nie chcesz samodzielnie zaprojektować wiadomości od podstaw, możesz wybrać jeden z gotowych szablonów.
 3. Ustaw szczegóły wiadomości, takie jak: Temat wiadomości, Kolor okna i tła wiadomości czy Preheader (linijka tekstu, która pojawia się w skrzynce odbiorczej zaraz po temacie wiadomości)
 4. Korzystając z gotowych widgetów stwórz wiadomość. Możesz korzystać z takich elementów jak:
  • Tekst
  • Obrazek
  • Przycisk
  • Social media – przyciski przekierowujące do profili firmy w mediach społecznościowych
  • Separator – pozioma linia oddzielająca
  • Link opt-out
  • Grupa obrazków – nasz eksperymentalny widżet przeznaczony do tworzenia responsywnych mozaik z wcześniej pociętych grafik
 5. Ustaw poszczególne elementy zgodnie z potrzebami.
 6. To wszystko – wiadomość jest gotowa do wysyłki!

Unikalne technologie zastosowane w designerze

Ten nowoczesny i niezawodny Email Drag&Drop Designer zapewnia naszym klientom 100% responsywności stworzonych wiadomości email na dowolnym urządzeniu i kliencie pocztowym.

Zastosowaliśmy najnowocześniejsza, autorskie technologie budowania i zapisywania wiadomości email.

Dodatkowo SALESmanago automatycznie dostosowuje kod wiadomości email do indywidualnych wymagań dostawcy poczty (np. onet, wp, gmail, yahoo), u którego mailing będzie otwarty!

Na koniec wyposażyliśmy Email Drag&Drop Designer w mechanizm pełnej weryfikacji poprawności wyświetlania wiadomości na wszystkich popularnych klientach pocztowych oraz urządzeniach dostępnych na rynku, aby zagwarantować bezbłędne wyświetlanie stworzonych wiadomości.

Korzyści dla klienta

 • Wygląd: intuicyjny, przejrzysty kreator drag&drop – nie potrzebujesz technicznej wiedzy do stworzenia responsywnej wiadomości email.
 • Czas: kreator umożliwia stworzenie profesjonalnego mailingu nawet w 5 minut.
 • Zalety techniczne: każdy email stworzony w kreatorze będzie dostosowany do rozdzielczości ekranu urządzenia – a wszyscy wiemy, jakie to jest ważne!

Opinie klientów

„System SALESmanago to oszczędność czasu i etatów w firmie dzięki automatyzacji wysyłek. Personalizacja i kontekstowe dopasowanie ofert daje klientowi wrażenie, że oferta jest wybrana specjalnie dla niego przez specjalistę ds. turystyki.”
Michał Jaworski, E-Commerce Manager, Rainbow

aby otrzymywać
newsletter

Śledź nas