Dynamic Web Push

Długo oczekiwane, kompletne narzędzie sprzedażowe napędzane CDP i AI, które dostarcza oferty spersonalizowane 1 do 1 w ramach kampanii omnichannelowych

Prowadź skuteczne masowe kampanie remarketingowe używając opartych na AI rekomendacji i zachęć subskrybentów do powrotu na stronę. Działaj w opartym na przeglądarce kanale, który omija zgody marketingowe i blokery reklam.
Uzupełnij swoją strategię marketingową o wykorzystujące dane CDP powiadomienia Dynamic Web Push: i zwiększ przychody, polecając produkty ostatnio oglądane w serwisie używając personalizacji 1 do 1.
Wzmocnij relacje z klientami, wysyłając im idealnie dopasowane wiadomości z istotnymi treściami, aby poprawić ich Customer Experience jednocześnie wykorzystując dane CDP do lepszego targetowania.

Uzupełnij

swoją strategię marketingową o napędzane danymi CDP powiadomienia Dynamic Web Push i zwiększaj przychody, rekomendując ostatnio oglądane produkty i korzystając z personalizacji 1 do 1.

Wzbogać

złożone procesy automatyzacji za pomocą spersonalizowanych powiadomień Dynamic Web Push i udoskonalaj Omnichannelowy Customer Experience.

Wykorzystaj

zaawansowane opcje targetowania oparte na danych CDP i wysyłaj doskonale spersonalizowane powiadomienia do zidentyfikowanych subskrybentów w twojej bazie danych.

Prowadź

niezwykle skuteczne masowe kampanie remarketingowe z wykorzystaniem osobistych rekomendacji opartych na sztucznej inteligencji by zachęcać subskrybentów do ponownego odwiedzenia twojej witryny.

Zwiększ przychody

w sklepie dzięki dynamicznym, zautomatyzowanym powiadomieniom Web Push 1 do 1, w których wykorzystasz informacje o poprzednich wizytach i preferencjach klientów.

Wzmocnij

relacje z klientami, wysyłając im idealnie dopasowane wiadomości z istotnymi treściami, aby poprawić ich Customer Experience.

Wyróżnij się

na tle konkurencji i docieraj do wielu rynków jednocześnie – twórz różne wersje językowe formularzy zgody i powiadomień w jednym prostym kroku.

Analizuj

jak zaangażowanie stworzone dzięki zautomatyzowanym 1 do 1 i masowym powiadomieniom Dynamic Web Push przekłada się na sprzedaż w kampaniach.

Zwiększaj

współczynnik konwersji z osobistymi rekomendacjami, wykorzystującymi dane klientów, które można wysyłać zarówno masowo, jak i w komunikacji 1 do 1.

Porównanie pomiędzy powiadomieniami standardowymi i Dynamic Web Push

 • Możliwości
  Powiadomienia Dynamic Web Push
  Powiadomienia Web Push
 • Masowe i 1 do 1 powiadomienia Dynamic Web Push z rekomendacjami produktów
 • Zaawansowane opcje targetowania masowych kampanii Dynamic Web Push w oparciu o dane z CDP
 • Możliwość kierowania powiadomień do określonej grupy urządzeń
 • Intuicyjny, łatwy w obsłudze kreator Dynamic Web Push
   / 
 • Możliwość tworzenia powiadomień z różnymi wersjami językowymi
   / 
 • Zaawansowane opcje podglądu dla powiadomień Web Push oraz formularzy zgód
   / 
 • Zaawansowana analityka efektywności produktów rekomendowanych w powiadomieniach Dynamic Web Push
 • Oparta na atrybucji przychodów analityka wydajności powiadomień Dynamic Web Push masowych i 1 do 1
Maksymalizuj przychody w eCommerce...
z głową