Klienci SALESmanago

Ponad 10 000 firm w 40 krajach świata korzysta z systemu SALESmanago. Wśród nich są dynamicznie rozwijające się małe i średnie firmy jak również uznane szeroko marki. 

Jeśli chcą Państwo otrzymać opinie od naszych klientów na temat SALESmanago i współpracy z nami prosimy o wskazanie klientów z którymi chcą Państwo porozmawiać, a my przekażemy kontakty referencyjne. Zapytania o referencje prosimy kierować na info@salesmanago.pl

Globalne Marki

SALESmanago Customers

Orange działa na rynkach 32 krajów i jest wiodącym dostawcą usług telekomunikacyjnych

Orange

SALESmanago Customers

Timberland to wiodący producent obuwia i odzieży.

Timberland

SALESmanago Customers

Międzynarodowa organizacja pozarządowa WWF, zajmująca się ochroną środowiska naturalnego oraz zagrożonymi gatunkami zwierząt.

WWF

SALESmanago Customers

Yves Rocher to wiodący europejski producent kosmetyków pochodzenia naturalnego.

YvesRocher

SALESmanago Customers

Światowy lider produkcji sprzętu AGD. Dostawca urządzeń do zastosowań domowych i profesjonalnych, sprzedający ponad 40 milionów produktów każdego roku odbiorcom w ponad 150 krajach. Producent m.in. pralek, zmywarek, lodówek, odkurzaczy i kuchenek. Historia firmy na polskim rynku sięga 1992 roku, kiedy to otwarto pierwsze biuro w Warszawie.

ELECTROLUX POLAND SP. Z O.O.

SALESmanago Customers

AmRest Holdings jest największą niezależną firmą prowadzącą sieci restauracji w Europie Środkowo-Wschodniej. Od 1993 roku Spółka rozwija portfolio wyśmienitych marek takich jak KFC, Pizza Hut, Burger King i Starbucks w oparciu o franczyzę i współpracę typu joint venture.

Amrest

SALESmanago Customers

Delikatne mięso kurczaka z najlepszych hodowli w Polsce oraz 11 ziół i przypraw ukrytych w sekretnej panierce są gwarancją niepowtarzalnego smaku!

KFC

SALESmanago Customers

Wszyscy kochają naszą pizzę, jej delikatne ciasto i starannie dobrane składniki. W Pizza Hut do każdej pizzy dodajemy sekretny składnik: miłość do jedzenia!

Pizza Hut

SALESmanago Customers

Każde ziarno naszej kawy dobierane jest z najwyższą starannością. Zwracamy baczną uwagę zarówno na jej najwyższą jakość, jak i etyczne pochodzenie.

Starbucks

SALESmanago Customers

Aviva należy do największych grup ubezpieczeniowych w Europie. Oferuje ubezpieczenia na życie, polisy zdrowotne i majątkowe oraz produkty inwestycyjne.

Aviva

SALESmanago Customers

Butlers to sieć sklepów z wyposażeniem wnętrz w całej Europie.

Butlers

SALESmanago Customers

Grupa Viessmann jest jednym z wiodących, międzynarodowych producentów systemów techniki grzewczej, chłodniczej i klimatyzacyjnej.

Viessmann

SALESmanago Customers

New Balance – amerykańska firma, jeden z największych na świecie producentów obuwia, odzieży i akcesoriów sportowych. Swoją działalność rozpoczęła w 1906 roku w stanie Massachusetts.

NewBalance

itaxi

założona przez Stefana Batorego, wspierana m.in. przez Łukasza Wejcherta, największa Polska sieć taxi dostępna przez aplikację dla ponad 15 mln Polaków.

Itaxi

De'Longhi

Włoska firma z ponad stuletnimi korzeniami. DeLonghi oferuje innowacyjne i zaawansowane sprzęty gospodarstwa domowego, które dzięki połączeniu stylu i niezawodności zamienią codzienność w przyjemność. W skład grupy DeLonghi wchodzą takie marki jak DeLonghi, Kenwood, Braun i Ariete.

De'Longhi

SALESmanago Customers

XTRF Management System to producent i sprzedawca jednego z najpopularniejszych systemów zarządzania tłumaczeniami (TMS). System jest zaprojektowany na potrzeby firm każdej wielkości, które świadczą usługi tłumaczeniowe, wewnętrznych działów językowych w firmach oraz organizacji publicznych.

XTRF Management Systems

SALESmanago Customers

Braun to niemiecka firma, która oferuje wysokiej klasy produkty do usuwania i pielęgnacji włosów dla kobiet i mężczyzn.

Braun