SALESmanago Marketing Automation
SALESmanago Marketing Automation

Klienci SALESmanago

Ponad 10 000 firm w 40 krajach świata korzysta z systemu SALESmanago. Wśród nich są dynamicznie rozwijające się małe i średnie firmy jak również uznane szeroko marki. 

Jeśli chcą Państwo otrzymać opinie od naszych klientów na temat SALESmanago i współpracy z nami prosimy o wskazanie klientów z którymi chcą Państwo porozmawiać, a my przekażemy kontakty referencyjne. Zapytania o referencje prosimy kierować na info@salesmanago.pl

Globalne Marki

Orange

Orange działa na rynkach 32 krajów i jest wiodącym dostawcą usług telekomunikacyjnych

Orange

Timberland

Timberland to wiodący producent obuwia i odzieży.

Timberland

WWF

Międzynarodowa organizacja pozarządowa WWF, zajmująca się ochroną środowiska naturalnego oraz zagrożonymi gatunkami zwierząt.

WWF

YvesRocher

Yves Rocher to wiodący europejski producent kosmetyków pochodzenia naturalnego.

YvesRocher

ELECTROLUX POLAND SP. Z O.O.

Światowy lider produkcji sprzętu AGD. Dostawca urządzeń do zastosowań domowych i profesjonalnych, sprzedający ponad 40 milionów produktów każdego roku odbiorcom w ponad 150 krajach. Producent m.in. pralek, zmywarek, lodówek, odkurzaczy i kuchenek. Historia firmy na polskim rynku sięga 1992 roku, kiedy to otwarto pierwsze biuro w Warszawie.

ELECTROLUX POLAND SP. Z O.O.

Amrest

AmRest Holdings jest największą niezależną firmą prowadzącą sieci restauracji w Europie Środkowo-Wschodniej. Od 1993 roku Spółka rozwija portfolio wyśmienitych marek takich jak KFC, Pizza Hut, Burger King i Starbucks w oparciu o franczyzę i współpracę typu joint venture.

Amrest

KFC

Delikatne mięso kurczaka z najlepszych hodowli w Polsce oraz 11 ziół i przypraw ukrytych w sekretnej panierce są gwarancją niepowtarzalnego smaku!

KFC

Pizza Hut

Wszyscy kochają naszą pizzę, jej delikatne ciasto i starannie dobrane składniki. W Pizza Hut do każdej pizzy dodajemy sekretny składnik: miłość do jedzenia!

Pizza Hut

Starbucks

Każde ziarno naszej kawy dobierane jest z najwyższą starannością. Zwracamy baczną uwagę zarówno na jej najwyższą jakość, jak i etyczne pochodzenie.

Starbucks

Aviva

Aviva należy do największych grup ubezpieczeniowych w Europie. Oferuje ubezpieczenia na życie, polisy zdrowotne i majątkowe oraz produkty inwestycyjne.

Aviva

Butlers

Butlers to sieć sklepów z wyposażeniem wnętrz w całej Europie.

Butlers

Viessmann

Grupa Viessmann jest jednym z wiodących, międzynarodowych producentów systemów techniki grzewczej, chłodniczej i klimatyzacyjnej.

Viessmann

NewBalance

New Balance – amerykańska firma, jeden z największych na świecie producentów obuwia, odzieży i akcesoriów sportowych. Swoją działalność rozpoczęła w 1906 roku w stanie Massachusetts.

NewBalance

Itaxi

założona przez Stefana Batorego, wspierana m.in. przez Łukasza Wejcherta, największa Polska sieć taxi dostępna przez aplikację dla ponad 15 mln Polaków.

Itaxi

De'Longhi

Włoska firma z ponad stuletnimi korzeniami. DeLonghi oferuje innowacyjne i zaawansowane sprzęty gospodarstwa domowego, które dzięki połączeniu stylu i niezawodności zamienią codzienność w przyjemność. W skład grupy DeLonghi wchodzą takie marki jak DeLonghi, Kenwood, Braun i Ariete.

De'Longhi

XTRF Management Systems

XTRF Management System to producent i sprzedawca jednego z najpopularniejszych systemów zarządzania tłumaczeniami (TMS). System jest zaprojektowany na potrzeby firm każdej wielkości, które świadczą usługi tłumaczeniowe, wewnętrznych działów językowych w firmach oraz organizacji publicznych.

XTRF Management Systems

SALESmanago