Wykorzystujemy cookies na rzecz lepszego Customer Experience. Więcej informacji znajdziesz w naszym Regulaminie.

SALESmanago demo produktu na żywo

Środa, godzina 10:00

SALESmanago demo produktu na żywo

Środa, godzina 10:00

REJESTRACJA

Polityka Antyspamowa SALESmanago Marketing Automation

 

Założenie konta w systemie oraz zaakceptowanie regulaminu SALESmanago jest równoznaczne z przestrzeganiem zasad polityki antyspamowej.

Definicja SPAM-u

To wiadomości e-mail zawierające informacje handlowe kierowane do oznaczonego odbiorcy, które nie zostały przez niego zamówione lub nie udzielił zgody na ich otrzymywanie. Często są określane jako:

 • Unsolicited Commercial Email (UCE) – niezamówiony komercyjny email
 • Unsolicited Bulk Email (UBE) – niezamówiony masowy email

Zasady

 1. Każdego użytkownika systemu obowiązuje całkowity zakaz wysyłania spamu za pomocą SALESmanago Marketing Automation.
 2. Użytkownik zobowiązuje się do realizowania wysyłek e-mail jedynie do zweryfikowanych kontaktów, które udzieliły zgody na otrzymywanie wiadomości, a w szczególności udostępniły identyfikujący adres poczty elektronicznej.
 3. Każda wiadomość wysyłana z systemu musi mieć prawidłowo ustawione:
  • Nazwę oraz adres w nagłówku „OD” (from)
  • Prawdziwy adres w „Odpowiedz Do” (reply-to)
  • Stopkę, która zawiera dane firmy bezpośrednio wskazując podmiot
 4. Treść wysyłanych wiadomości musi być zgodna z prawem i przyjętymi dobrymi obyczajami.
 5. Każda wiadomość wysyłana z systemu musi zawierać prawidłowo opisany, dobrze widoczny i aktywny link, który pozwala na rezygnację z wysyłek.
 6. Niedozwolone jest samodzielne zmienianie statusu zgody na wysyłki u osób, które z nich zrezygnowały.
 7. Każdy użytkownik systemu SALESmanago zobowiązuje się do przestrzegania prawa, w szczególności ustawy o ochronie danych osobowych oraz ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

Restrykcje

 1. W wypadku nieprzestrzegania zasad określonych w polityce spamowej i braku reakcji na udzielane ostrzeżenia zastrzegamy sobie prawo do rozwiązania umowy na korzystanie z systemu SALESmanago Marketing Automation.
 2. W przypadku wysyłania wiadomości na spamtrap, czyli adresy lub domeny służące do wykrywania przypadków wysyłania wiadomości bez wymaganych zgód, zastrzegamy sobie prawo do bezzwłocznej blokady konta i realizowanych wysyłek.
 3. Zastrzegamy sobie prawo do zablokowania konta użytkownika w sytuacji, gdy w wyniku prowadzonych wysyłek jeden z adresów IP serwerów SALESmanago Marketing Automation zostanie dodany do czarnej listy (RBL) prowadzonej przez zewnętrzny podmiot w celu blokady nadawców wiadomości spam.
 4. Zastrzegamy sobie prawo do zablokowania konta użytkownika i/lub wysyłki w sytuacji, gdy w wyniku prowadzonych wysyłek kierowane są w stosunku do SALESmanago skargi użytkowników końcowych zwłaszcza skargi na nie zamówienie wiadomości lub ich treść.
 5. W przypadku blokady / kilkukrotnych blokad konta ze względu na powyższe zastrzegamy sobie prawo do zablokowania konta użytkownika i/lub wysyłki bez podania przyczyny.