Maksymalizuj przychody w eCommerce
… z głową

Platforma Customer Engagement, zaprojektowana dla głodnych sukcesu zespołów marketingowych, które chcą być efektywne kosztowo, a zarazem mieć poczucie wpływu na biznes oraz pragną być zaufanymi partnerami dla szefów swoich firm.

badge-1 badge-2 badge-3 badge-4

Poznaj SALESmanago

slide-1

Zarząd

 • Brian Plackis Cheng

  Brian Plackis Cheng

  CEO

  +
 • Jody Clark

  Jody Clark

  CRO

  +
 • Marek Broda

  Marek Broda

  CDAO

  +
 • Piotr Uryga

  Piotr Uryga

  CTO

  +
 • Pierre Bizeul

  Pierre Bizeul

  VP of Product Strategy

  +
 • Haikal Souidi

  Haikal Souidi

  VP of People & Business Operations

  +

Rada Nadzorcza

Grzegorz Błażewicz

Grzegorz Błażewicz

Founder and Advisory Board Member

+
X

Grzegorz Błażewicz

Founder and Advisory Board Member

Przedsiębiorca z ponad 20-letnim doświadczeniem w marketingu i zarządzaniu, Grzegorz posiada dwa tytuły magistra: z literatury angielskiej (Uniwersytet Śląski) oraz z zarządzania biznesem (Ecole de Commerce de Toulouse). Grzegorz pracował w agencjach marketingowych w Nowym Jorku i Londynie, był CMO w Comarch, jednej z największych firm IT w Europie (2000-2006) oraz CEO Interii, trzeciego co do wielkości portalu internetowego w Polsce, notowanego na warszawskiej giełdzie (2006-2008). W 2011 roku Greg założył SALESmanago i prowadził firmę przez ponad 13 lat. Jest maratończykiem, wykładowcą akademickim, mentorem startupów i autorem popularnej książki "Marketing Automation. W stronę sztucznej inteligencji i hiperpersonalizacji". Grzegorz był finalistą nagrody EY Entrepreneur of the Year 2014.

Aby połączyć się i porozmawiać prosimy korzystać z
http://pl.linkedin.com/in/grzegorzblazewicz
John Messamore

John Messamore

Partner zarządzający w SilverTree

+
X

John Messamore

Partner zarządzający w SilverTree

John Messamore jest współzałożycielem i partnerem zarządzającym w SilverTree Equity. Odpowiedzialny za inicjowanie transakcji, przeprowadzanie badań due diligence, wycenę, realizację transakcji, usprawnienia operacyjne i monitorowanie inwestycji.
Przed założeniem SilverTree Equity, był specjalistą ds. inwestycji w Advent International, gdzie koncentrował się na sektorach oprogramowania, technologii, usług biznesowych i przemysłu. Wcześniej zasiadał w radach nadzorczych Unit4 NV, FinancialForce, Inc, Equinova i ICE S.p.A. Zanim rozpoczął pracę w Advent International zajmował stanowiska w Evercore Partners, Roark Capital Group i Lazard.
John posiada brytyjskie i amerykańskie obywatelstwo. Ukończył z wyróżnieniem Uniwersytet Virginii z tytułem licencjata w dziedzinie handlu, gdzie otrzymał nagrodę Edgara F. Shannona za znakomite umiejętności przywódcze i osiągnięcia w nauce.
Nicholas Theuerkauf

Nicholas Theuerkauf

Partner zarządzający w SilverTree

+
X

Nicholas Theuerkauf

Partner zarządzający w SilverTree

Nicholas jest założycielem i partnerem zarządzającym w SilverTree Equity. Wcześniej był specjalistą ds. inwestycji w HgCapital i Marlin Equity Partners, gdzie koncentrował się na sektorach oprogramowania, technologii i usług biznesowych.
Rozpoczął swoją karierę w bankowości inwestycyjnej w Goldman Sachs, gdzie specjalizował się w fuzjach i przejęciach, finansowaniu dłużnym i kapitałowym oraz innych strategicznych inicjatywach doradczych, głównie w branży oprogramowania i technologii.
Nicholas posiada niemieckie i amerykańskie obywatelstwo. Zdobył podwójne wykształcenie na Uniwersytecie Pensylwanii, uzyskując tytuł B.S. w dziedzinie ekonomii i finansów w The Wharton School oraz tytuł B.A. w dziedzinie ekonomii w College of Arts and Sciences. Obydwa stopnie ukończył z wyróżnieniem magna cum laude.
Mark Deed

Mark Deed

Manager ds. inwestycyjnych w Perwyn

+
X

Mark Deed

Manager ds. inwestycyjnych w Perwyn

Mark jest managerem ds. inwestycyjnych w Perwyn, do zespołu dołączył w 2019 roku.
Przed Perwyn przez 5 lat pracował w zespole M&A w PwC, doradzając firmom średniej wielkości i wspieranym przez private equity.
Poza pracą jego hobby jest piłka nożna, jazda na nartach i krykiet.
Ravi Sharma

Ravi Sharma

Partner w Perwyn

+
X

Ravi Sharma

Partner w Perwyn

Ravi jest partnerem w Perwyn i dołączył do zespołu w 2017 roku.
Przed Perwyn, Ravi spędził 14 lat w Deloitte jako dyrektor w wielu dziedzinach, w tym Commercial Refinance, Corporate Advisory i Restrukturyzacji. Ravi posiada kwalifikacje ACA, Securities Institute oraz JIEB.
W wolnym czasie lubi chodzić na siłownię i trenować boks (jeśli nie jest kontuzjowany!). Pomimo tego, co mówią jego koledzy, nie lubi tequili!
Jeroen Bruins Slot

Jeroen Bruins Slot

Doradca i członek zarządu w Sphinx Holdco B.V.

+
X

Jeroen Bruins Slot

Doradca i członek zarządu w Sphinx Holdco B.V.

Jeroen został mianowany sekretarzem i doradcą zarządu. Posiada ponad 25-letnie doświadczenie w zarządzaniu i doświadczenie prawne na wielu stanowiskach w różnych branżach. Wcześniej pełnił funkcję głównego radcy prawnego w Unit4 i Exact, obu międzynarodowych firmach produkujących oprogramowanie ERP z siedzibą w Holandii.
Jeroen jest partnerem w M&A boutique koncentrującym się na małych i średnich przedsiębiorstwach, zasiada w zarządzie Vindsubsidies, holenderskiej spółki przejętej przez SilverTree Equity, oraz inwestuje w spółki zajmujące się oprogramowaniem.
Posiada tytuł LLM w zakresie prawa gospodarczego, który uzyskał na Uniwersytecie w Lejdzie, w Holandii.
Matthew Harris

Matthew Harris

Partner operacyjny ds. finansów w SilverTree

+
X

Matthew Harris

Partner operacyjny ds. finansów w SilverTree
Matthew Harris jest partnerem operacyjnym w SilverTree Equity z ponad 20-letnim doświadczeniem w prowadzeniu badań due diligence oraz doradzaniu firmom private equity w zakresie nabywania i zbywania aktywów w wielu sektorach, w tym w branży oprogramowania, technologii i usług biznesowych.
Matt koncentruje się na zapewnieniu wsparcia operacyjnego dla dyrektorów finansowych i zespołów finansowych. Ma duże doświadczenie we wspieraniu kadry zarządzającej przy wdrażaniu najlepszych w swojej klasie raportów, systemów IT, jak również przy integracji fuzji i przejęć. Matthew jest dyplomowanym księgowym. Wcześniej był również starszym dyrektorem zarządzającym w FTI Consulting oraz dyrektorem w Deloitte w zespole usług transakcyjnych.
Russ Albright

Russ Albright

Partner operacyjny ds. technologii w SilverTree

+
X

Russ Albright

Partner operacyjny ds. technologii w SilverTree

Russ Albright jest członkiem Rady nadzorczej z ponad 25-letnim doświadczeniem w kierowaniu inżynierią oprogramowania oraz prowadzeniu analiz technologicznych.
Russ jest założycielem oraz CEO w Crosslake Technologies, globalnej firmie konsultingowej, specjalizującej się w doradztwie w zakresie technologii oraz R&D klientom z sektora tworzenia oprogramowania.
Przed założeniem Crosslake, Russ pełnił funkcję kierowniczą w Microsoft, gdzie był członkiem zespołu Engineering Excellence. Russ pomógł przeprojektować proces praktyk inżynierskich End to End i procesy zarządzania projektami w systemie Windows, co zaowocowało lepszym dopasowaniem produktu, planów jego fukcjonalności, jak też realokacją liczby zajmujących się Windows pracowników.
Russ mieszka w Seattle i posiada tytuł licencjata w dziedzinie finansów i matematyki uzyskany na Western Washington University.
Rafał Brzoska

Rafał Brzoska

Założyciel i prezes zarządu w Integer.pl/Inpost Group

+
X

Rafał Brzoska

Założyciel i prezes zarządu w Integer.pl/Inpost Group

Rafał dołączył do SALESmanago jako wczesny inwestor w 2014 roku z 2 mln euro. Jest jednym z najbardziej znanych polskich przedsiębiorców i inwestorów z ponad 15-letnim doświadczeniem. Rafał jest założycielem i CEO InPost - największej na świecie sieci skrytek pocztowych, która została przejęta przez Advent International, jeden z największych globalnych funduszy private equity, który zaangażował się w ten biznes kwotą ponad 300 mln euro.

Maksymalizuj przychody w eCommerce
…z głową