Wykorzystujemy cookies na rzecz lepszego Customer Experience. Więcej informacji znajdziesz w naszym Regulaminie.

SALESmanago demo produktu na żywo

Środa, godzina 10:00

SALESmanago demo produktu na żywo

Środa, godzina 10:00

REJESTRACJA

Maksymalizuj przychody w eCommerce
… z głową

Platforma Customer Engagement, zaprojektowana dla głodnych sukcesu zespołów marketingowych, które chcą być efektywne kosztowo, a zarazem mieć poczucie wpływu na biznes oraz pragną być zaufanymi partnerami dla szefów swoich firm.

badge-1 badge-2 badge-3 badge-4

Poznaj SALESmanago

slide-1

Zarząd

 • Grzegorz Błażewicz

  Grzegorz Błażewicz

  Founder & CEO SALESmanago

  +
 • Marek Broda

  Marek Broda

  COO and Management Board Member

  +
 • Piotr Uryga

  Piotr Uryga

  CTO

  +
 • Pierre Bizeul

  Pierre Bizeul

  VP of Product

  +
 • Magdalena Ociepka

  Magdalena Ociepka

  CFO

  +
 • Haikal Souidi

  Haikal Souidi

  VP of People

  +

Rada Nadzorcza

John Messamore

John Messamore

Partner zarządzający w SilverTree

+
X

John Messamore

Partner zarządzający w SilverTree

John Messamore jest współzałożycielem i partnerem zarządzającym w SilverTree Equity. Odpowiedzialny za inicjowanie transakcji, przeprowadzanie badań due diligence, wycenę, realizację transakcji, usprawnienia operacyjne i monitorowanie inwestycji.
Przed założeniem SilverTree Equity, był specjalistą ds. inwestycji w Advent International, gdzie koncentrował się na sektorach oprogramowania, technologii, usług biznesowych i przemysłu. Wcześniej zasiadał w radach nadzorczych Unit4 NV, FinancialForce, Inc, Equinova i ICE S.p.A. Zanim rozpoczął pracę w Advent International zajmował stanowiska w Evercore Partners, Roark Capital Group i Lazard.
John posiada brytyjskie i amerykańskie obywatelstwo. Ukończył z wyróżnieniem Uniwersytet Virginii z tytułem licencjata w dziedzinie handlu, gdzie otrzymał nagrodę Edgara F. Shannona za znakomite umiejętności przywódcze i osiągnięcia w nauce.
Nicholas Theuerkauf

Nicholas Theuerkauf

Partner zarządzający w SilverTree

+
X

Nicholas Theuerkauf

Partner zarządzający w SilverTree

Nicholas jest założycielem i partnerem zarządzającym w SilverTree Equity. Wcześniej był specjalistą ds. inwestycji w HgCapital i Marlin Equity Partners, gdzie koncentrował się na sektorach oprogramowania, technologii i usług biznesowych.
Rozpoczął swoją karierę w bankowości inwestycyjnej w Goldman Sachs, gdzie specjalizował się w fuzjach i przejęciach, finansowaniu dłużnym i kapitałowym oraz innych strategicznych inicjatywach doradczych, głównie w branży oprogramowania i technologii.
Nicholas posiada niemieckie i amerykańskie obywatelstwo. Zdobył podwójne wykształcenie na Uniwersytecie Pensylwanii, uzyskując tytuł B.S. w dziedzinie ekonomii i finansów w The Wharton School oraz tytuł B.A. w dziedzinie ekonomii w College of Arts and Sciences. Obydwa stopnie ukończył z wyróżnieniem magna cum laude.
Mark Deed

Mark Deed

Manager ds. inwestycyjnych w Perwyn

+
X

Mark Deed

Manager ds. inwestycyjnych w Perwyn

Mark jest managerem ds. inwestycyjnych w Perwyn, do zespołu dołączył w 2019 roku.
Przed Perwyn przez 5 lat pracował w zespole M&A w PwC, doradzając firmom średniej wielkości i wspieranym przez private equity.
Poza pracą jego hobby jest piłka nożna, jazda na nartach i krykiet.
Ravi Sharma

Ravi Sharma

Partner w Perwyn

+
X

Ravi Sharma

Partner w Perwyn

Ravi jest partnerem w Perwyn i dołączył do zespołu w 2017 roku.
Przed Perwyn, Ravi spędził 14 lat w Deloitte jako dyrektor w wielu dziedzinach, w tym Commercial Refinance, Corporate Advisory i Restrukturyzacji. Ravi posiada kwalifikacje ACA, Securities Institute oraz JIEB.
W wolnym czasie lubi chodzić na siłownię i trenować boks (jeśli nie jest kontuzjowany!). Pomimo tego, co mówią jego koledzy, nie lubi tequili!
Timothy Weller

Timothy Weller

Prezes Zarządu i Inwestor w Trustpilot

+
X

Timothy Weller

Prezes Zarządu i Inwestor w Trustpilot

Tim jest założycielem i prezesem Incisive Media, którą założył w 1994 roku. W sierpniu 2007 roku, 12 lat po założeniu Incisive, sfinalizował przejęcie American Law Media za 630 milionów dolarów, tworząc grupę o wartości ponad 1 miliarda dolarów, zatrudniającą 2500 pracowników i osiągającą przychody przekraczające 250 milionów funtów. Ma bogate doświadczenie w przewodniczeniu firmom publicznym i wspieranym przez private equity w sektorze technologii i mediów.
Jest aktywnym inwestorem wśród Aniołów w wielu startupach, w tym Financial News, Arcontech, TDX, Trustpilot, Wejo, Superawesome, Ellipsis, Dressipi, The Savourist, Qualisflow, Trusted Reviews, Perfect Storm, Pinwheel, RESI, EdynCare, Aurra Studios i Incisive Media.
Jeroen Bruins Slot

Jeroen Bruins Slot

Doradca i członek zarządu w Sphinx Holdco B.V.

+
X

Jeroen Bruins Slot

Doradca i członek zarządu w Sphinx Holdco B.V.

Jeroen został mianowany sekretarzem i doradcą zarządu. Posiada ponad 25-letnie doświadczenie w zarządzaniu i doświadczenie prawne na wielu stanowiskach w różnych branżach. Wcześniej pełnił funkcję głównego radcy prawnego w Unit4 i Exact, obu międzynarodowych firmach produkujących oprogramowanie ERP z siedzibą w Holandii.
Jeroen jest partnerem w M&A boutique koncentrującym się na małych i średnich przedsiębiorstwach, zasiada w zarządzie Vindsubsidies, holenderskiej spółki przejętej przez SilverTree Equity, oraz inwestuje w spółki zajmujące się oprogramowaniem.
Posiada tytuł LLM w zakresie prawa gospodarczego, który uzyskał na Uniwersytecie w Lejdzie, w Holandii.
Jean Philippe Baert

Jean Philippe Baert

Dyrektor zarządzający, Starszy Doradca i Członek Zarządu w Prowide

+
X

Jean Philippe Baert

Dyrektor zarządzający, Starszy Doradca i Członek Zarządu w Prowide

Jean-Philippe jest uznanym specjalistą i doświadczonym graczem w świecie marketingu cyfrowego, z prawie 30-letnim doświadczeniem w branży IT i oprogramowania. Poprzednio pełnił funkcję EVP EMEA w Cheetah Digital. Zajmował wysokie stanowiska w sektorze marketingu i IT, jako VP South EMEA w Salesforce, QAD (NASDAQ:QADA), VP EMEA w INFOR, czy Global SVP Sales w Lawson Software. Pełnił również funkcję VP Sales Europe w GE Digital.
Jean-Philippe ukończył Instytut Franco Américain de Management (IFAM) oraz Uniwersytet w Hartford (CT). Jest również byłym prezesem SignalSpam, francuskiego stowarzyszenia antyspamowego oraz członkiem zarządu MyFeelBack, Relevant i Toucan Toco Advisor.
Ivo Totev

Ivo Totev

Chief Operating Officer w SUSE

+
X

Ivo Totev

Chief Operating Officer w SUSE

Ivo Totev jest dyrektorem ds. operacyjnych w firmie SUSE. Kieruje wieloma ważnymi inicjatywami rozwojowymi, w tym rozwijaniem nowych partnerstw strategicznych w obszarach wysokiego wzrostu oraz zwiększaniem wartości i doświadczeń klientów i partnerów.
Ma ponad 25-letnie doświadczenie w branży technologicznej. Pełnił funkcję prezesa ds. marketingu produktów w firmie SAP, CMO i szefa działu chmur obliczeniowych w Software AG, a także CMO w firmie Unit4.
Ivo jest absolwentem inżynierii elektrycznej na Uniwersytecie Nauk Stosowanych w Giessen i mieszka w Niemczech.
Rafał Brzoska

Rafał Brzoska

Założyciel i prezes zarządu w Integer.pl/Inpost Group

+
X

Rafał Brzoska

Założyciel i prezes zarządu w Integer.pl/Inpost Group

Rafał dołączył do SALESmanago jako wczesny inwestor w 2014 roku z 2 mln euro. Jest jednym z najbardziej znanych polskich przedsiębiorców i inwestorów z ponad 15-letnim doświadczeniem. Rafał jest założycielem i CEO InPost - największej na świecie sieci skrytek pocztowych, która została przejęta przez Advent International, jeden z największych globalnych funduszy private equity, który zaangażował się w ten biznes kwotą ponad 300 mln euro.
Matthew Harris

Matthew Harris

Partner operacyjny ds. finansów w SilverTree

+
X

Matthew Harris

Partner operacyjny ds. finansów w SilverTree
Matthew Harris jest partnerem operacyjnym w SilverTree Equity z ponad 20-letnim doświadczeniem w prowadzeniu badań due diligence oraz doradzaniu firmom private equity w zakresie nabywania i zbywania aktywów w wielu sektorach, w tym w branży oprogramowania, technologii i usług biznesowych.
Matt koncentruje się na zapewnieniu wsparcia operacyjnego dla dyrektorów finansowych i zespołów finansowych. Ma duże doświadczenie we wspieraniu kadry zarządzającej przy wdrażaniu najlepszych w swojej klasie raportów, systemów IT, jak również przy integracji fuzji i przejęć. Matthew jest dyplomowanym księgowym. Wcześniej był również starszym dyrektorem zarządzającym w FTI Consulting oraz dyrektorem w Deloitte w zespole usług transakcyjnych.
Russ Albright

Russ Albright

Partner operacyjny ds. technologii w SilverTree

+
X

Russ Albright

Partner operacyjny ds. technologii w SilverTree

Russ Albright jest członkiem Rady nadzorczej z ponad 25-letnim doświadczeniem w kierowaniu inżynierią oprogramowania oraz prowadzeniu analiz technologicznych.
Russ jest założycielem oraz CEO w Crosslake Technologies, globalnej firmie konsultingowej, specjalizującej się w doradztwie w zakresie technologii oraz R&D klientom z sektora tworzenia oprogramowania.
Przed założeniem Crosslake, Russ pełnił funkcję kierowniczą w Microsoft, gdzie był członkiem zespołu Engineering Excellence. Russ pomógł przeprojektować proces praktyk inżynierskich End to End i procesy zarządzania projektami w systemie Windows, co zaowocowało lepszym dopasowaniem produktu, planów jego fukcjonalności, jak też realokacją liczby zajmujących się Windows pracowników.
Russ mieszka w Seattle i posiada tytuł licencjata w dziedzinie finansów i matematyki uzyskany na Western Washington University.
Adam Hale

Adam Hale

Partner operacyjny w SilverTree

+
X

Adam Hale

Partner operacyjny w SilverTree

Adam Hale jest partnerem operacyjnym w SilverTree Equity, specjalizującym się w technologii i ludziach. Posiada rozległe doświadczenie w pozyskiwaniu talentów oraz kierowaniu przyspieszonym wzrostem i doskonałością operacyjną w firmach SaaS.
Wcześniej był dyrektorem generalnym firmy Fairsail, zajmującej się technologiami HR w modelu SaaS, a także globalnym szefem działu oprogramowania w Russell Reynolds, gdzie odpowiadał za ponad 600 projektów związanych z rekrutacją i oceną kadry kierowniczej dla wiodących firm technologicznych i inwestycyjnych.
Adam jest Prezesem Orbus Software, a także przewodniczącym Clue, Arctic Shores oraz ScaleUp Institute. Uprzednio był członkiem zarządu Unit4.

Dostarczanie realnego Customer Engagement, aby wesprzeć marketerów w byciu efektywnymi członkami zespołu oraz zaufanymi partnerami dla szefów ich firm

SALESmanago powstało w 2012 roku, ponieważ wierzyłem, że istnieje lepszy sposób na wzmocnienie pozycji zespołów marketingowych. Byłem już Marketerem od ponad 10 lat, kiedy przyszedł mi do głowy pomysł, który miał na zawsze zmienić branżę.

Mówiąc najprościej, koncepcja polegała na wzmocnieniu zespołów marketingowych w cyfrowym świecie za pomocą nowoczesnych narzędzi , a przy okazji uczynieniu z nich poważnych i zaufanych partnerów dla ich CEO.

Dziś, dzięki ciężkiej i błyskotliwej pracy genialnych ludzi, jesteśmy jedną z najbardziej rozpoznawalnych i najszybciej rozwijających się firm martech.

Jestem bardzo podekscytowany będąc częścią tego niesamowitego zespołu , wspieranego przez fantastycznych inwestorów i partnerów, i kontynuując naszą wyjątkową podróż, budując kolejnego jednorożca i stając się globalnym liderem rozwiązań technologicznych dla eCommerce.

Grzegorz Blazewicz,
Founder and CEO

Greg Blazewicz photo

Nasz Zespół

SALESmanago video

Maksymalizuj przychody w eCommerce
…z głową