Afilianci

 

Ważne informacje:

  • Wsparcie partnera w procesie sprzedaży

Aktywnie wspieramy każdego partnera w procesie sprzedaży i pomagamy w edukacji klienta poprzez webinary i dedykowane prezentacje dla potencjalnych klientów partnera, tak aby upewnić się, że klienci partnera podpiszą następnie umowę licencyjną. Następnie każdy nowy klient pozyskany przez partnera otrzymuje od SALESmanago bezpłatny pakiet aktywacyjny i darmową podstawową konfigurację konta w systemie.

Dla kogo jest przeznaczony program partnerski:

  • Afilianci i sprzedawcy indywidualni

Afilianci to firmy lub właściciele stron internetowych, którzy dostarczają leady na system SALESmanago. Płacimy za każdego potencjalnego klienta na system SALESmanago. Jeśli natomiast dostarczysz do nas klienta gotowego do dokonania zakupu, który sfinalizujemy, zapłacimy wysoką premię za przyprowadzenie do nas takiego klienta

Oferujemy wysokie prowizje sprzedażowe, rabaty dla partnerów i wynagrodzenie za przekazanych potencjalnych klientów. Jeśli są Państwo zainteresowani prosimy o kontakt na partner@salesmanago.pl

Dlaczego warto:

  • Stały i wysoki dodatkowy miesięczny przychód

Rynek usług marketing automation jest w początkowej fazie i konkurencja jest na razie bardzo niewielka. Powoduje to, że wyceny usług marketing automation osiągają relatywnie wysoki poziom w porównaniu z klasycznymi usługami marketingowymi.

  • Wsparcie sprzedażowe dla partnerów

Oferujemy bezpośrednie wsparcie dla partnerów w postaci szkoleń produktowych dla potencjalnych klientów oraz bezpośredniego wspierania procesu sprzedaży.

< Powrót