Dumnie wspieramy

 

Wsparcie Stowarzyszenia Piękne Anioły

Stowarzyszenie Piękne Anioły, założone w 2012 r. w Krakowie, wspiera rozwój dzieci i młodzieży oraz zapewnia lepszy start w przyszłość poprzez zmianę ich najbliższego otoczenia – stworzenie miejsca do nauki przy własnym biurku, możliwość spania we własnym łóżku, zaprojektowania przez nich własnego pokoju.
Piękne Anioły

Sponsorowanie książki Piotra Filipa: Stanisław Majorek. Niczego nie Żałuję

Stanisław Majorek to legenda polskiej piłki ręcznej. Utytułowany trener urodził się w podtarnowskiej Pleśnej. Swoją przygodę z piłką ręczną zaczynał w Pałacu Młodzieży, później trenował polską kadrę, a także reprezentację Zjednoczonych Emiratów Arabskich. W 1976 r. z polskimi szczypiornistami zdobył brązowy medal olimpijski w Montrealu – tego sukcesu nie udało im się powtórzyć aż po dziś dzień.
Stanisław Majorek

Sponsor czeskiej pierwszoligowej drużyny hokeja na lodzie HC Hawierzów

Jeden z najstarszych czeskich klubów hokejowych, którego początki sięgają 1928 roku.

Mecze odbywały się wtedy na zamarzniętym jeziorze Liberdziak, a większość graczy była pracownikami pobliskiej kopalni. Od tego czasu zaszło wiele zmian, ostatnio w latach 1999-2003 klub występował w ekstralidze, a od 2003 r. gra w pierwszej lidze. W sezonie 2005/2006 Hc Hawierzów zajęło wysokie trzecie miejscach w klasyfikacji ogólnej pierwszej ligi, na kolejne osiągnięcia czekamy, wspierając ich wysiłki.
HC Hawierzów

Sponsor główny ekstraligowej drużyny rugby Juvenia Kraków

Jeden z najstarszych krakowskich klubów sportowych, założony w 1906 roku.

Sekcja rugby powstała w 1973 r. i do teraz pozostaje ostoją tego sportu w Krakowie. W 2005 roku w drużynie udało się powrócić do najwyższej klasy rozgrywkowej, w której występuje do dziś.

W sezonie 2008/09, Juvenii po raz pierwszy w historii udało się zdobyć brązowy medal Mistrzostw Polski w Rugby.
Juvenia Kraków

Sponsor żeńskiej drużyny rugby Juvenia Kraków

Wspieramy żeńską drużynę sekcji rugby Juvenii Kraków. Drużyna powstała w 2013 roku i kilkakrotnie zajęła trzecie miejsce w Mistrzostwach Polski. W sezonie 2017/2018 klub uplasował się na 2 miejscu w Pucharze Polski oraz na 4 miejscu w Mistrzostwach Polski.
Juvenia Kraków

Stały sponsoring sekcji młodzieżowych piłkarzy i piłkarek ręcznych SPR w Tarnowie

Młodzieżowy zespół piłki ręcznej z Tarnowa. Mistrzowie Małopolskiej Ligi Seniorów 2015

W obecnym sezonie 2013/14 drużyna występuje w kategorii juniora starszego. Zespół oparty jest na zawodnikach urodzonych w 1995 i w 1996 roku.
SPR w Tarnowie

Sponsor główny Festiwalu Muzyki Polskiej

Festiwal organizowany jest od 2005 r. przez Stowarzyszenie Muzyki Polskiej, powołane przez grupę muzykologów, menedżerów kultury i miłośników muzyki.

Istotą festiwalu jest nie tylko prezentowanie wartościowych dzieł polskich kompozytorów, powstałych od średniowiecza po współczesność, ale i konfrontowanie ich z muzyką światową i ukazywanie w rozmaitych kontekstach. Organizatorzy stawiają sobie także za cel animowanie twórczości kompozytorskiej poprzez zamawianie i prawykonywanie współczesnych dzieł muzycznych.

SalesManago jest Sponsorem Głównym Festiwalu
Festiwal Muzyki Polskiej