SALESmanago demo produktu na żywo

Środa, godzina 10:00

SALESmanago demo produktu na żywo

Środa, godzina 10:00

REJESTRACJA
Lasertam E-book
Case Study

Odkryj historię sukcesu
współpracy Czasnabuty.pl
i SALESmanago

Porozmawiajmy o tym, w jaki sposób możemy pomóc Twojej firmie osiągnąć takie wyniki.

Salesmanago Icon

O firmie

Czasnabuty.pl to jeden z największych polskich sklepów z obuwiem online, działający na rynku od 2010 roku. Firma stawia sobie za cel odpowiadanie na potrzeby klientów szukających komfortu, stylu i oszczędności, oferując blisko 3000 modeli butów damskich, dziecięcych i męskich, akcesoriów obuwniczych, torebek i dodatków. Jak sami mowią - trzymają rękę na pulsie - zarówno w kwestii modowych trendów, jak i rozwoju technologicznego.

„Praca w rozbudowanym systemie ERP, integrującym wszystkie elementy procesów sprzedażowych, umożliwia nam jednocześnie sprawną obsługę 3 platform e-commerce w Polsce, Czechach i Słowacji oraz wysyłkę zamówień do 31 krajów. Oferujemy różnorodne formy płatności, w tym płatność odroczoną, a zamówienia dostarczamy za pośrednictwem liderów rynku kurierskiego.” – mówi Dariusz Wojewoda, CEO w Shelovet sp. z .o.o., właściel sieci.

2137%

wzrost ROI z wdrożenia
SALESmanago

31%

transakcji obsługiwanych
przez SALESmanago

Czy te statystyki można zmierzyć i zwiększyć za pomocą SALESmanago?

Czytaj więcej!

Główne cele jakie stawiamy przed SALESmanago - zwiększenie skuteczności sprzedaży i skrócenie cyklu sprzedaży przez automatyzację procesów, czy personalizację komunikacji realizujemy zgodnie z naszymi założeniami. Poza rozbudowanymi funkcjonalnościami SALESmanago ważna dla nas jest też intuicyjność i ergonomia pracy na platformie, która pozwala na szybkie i efektywne działania. Nie bez znaczenie pozostaje również współpraca z naszym opiekunem, który nieustannie podsuwa nam nowe rozwiązania i pomysły na kolejne wdrożenia.

Bogusława Kowalewska

CMO

300 employees support 3000+ midsize and enterprise customers worldwide