Odpowiedź SALESmanago na globalne problemy ekonomiczne wywołane Covid-19

Kwestie finansowe i operacyjne

Finansowa stabilność firmy

SALESmanago zawsze skupiało się na zachowaniu 100% stabilności finansowej odzwierciedlonej w zdrowym, konserwatywnym zarządzaniu finansami i podejmowaniu niskiego ryzyka przy inwestycjach. Firma od zawsze rozwijała się organicznie z minimalnym lub bez żadnego zewnętrznego finansowania, co przy 40% wzroście ARR czyni nas unikalną organizacją na globalnej scenie SaaS, a to niezwykle ważne w tych burzliwych czasach. Brak długów i solidne rezerwy finansowe na naszych kontach bankowych sprawiają, że jesteśmy gotowi skupić się na pomaganiu naszym klientom w czasie Covid-19.

Procesy zdalne

Wszyscy z 200 naszych pracowników pracują zdalnie od początku marca. Jednak onboarding klienta, edukacja i proces sprzedaży były prowadzone online od samego początku naszej obecności na rynku. Wszystkie procesy operacyjne jak rekrutacja, onboarding pracownika są przeprowadzane online i czujemy się z tym całkowicie komfortowo.

Wspieranie społeczności naszych klientów i potencjalnych klientów

Przenieś swój biznes do Cyfrowej Ery i stwórz nowe Customer Experience

Covid-19 nie jest wyłącznie krótkoterminowym problemem dla wielu milionów firm. Pandemia znacząco zmieni zachowanie ludzi, to jak spędzają swój wolny czas i wydają pieniądze. Nastąpi olbrzymie przyspieszenie rozwoju strategii poprawy Customer Experience. Pomagamy firmom zaadresować to wyzwanie. Jeśli chcesz bezpiecznie i kreatywnie wykorzystać ten czas, aby Twoja firma zaczęła odnosić korzyści, pomyśl o skorzystaniu z profesjonalnego Proof Of Concept wdrożenia SALESmanago. To okres, w którym nasz zespół Customer Success pracuje bez opłat aby dostarczyć Twojej firmie pożądanych KPI biznesowych (konwersja emaili, dostarczalność, konwersja na stronie internetowej, wzrost sprzedaży). Jeśli będziesz zadowolony z efektów, PoC przekształca się w regularną umowę (a my zapewniamy, że zapłacisz 30% mniej jeśli przenosisz się do nas z innego rozwiązania).

Darmowe narzędzia dla każdego

Dla mniejszych firm oferujemy nielimitowane, darmowe podstawowe narzędzia marketingowe takie jak LiveChat, WebPush, Lead Generation i CRM. Przejdź do cennika, zarejestruj się i po prostu korzystaj. Jeśli chcesz zoptymalizować swój email markeing, jesteśmy pewni, że oferowany przez nas cennik zrobi robotę.

Szkolenie online dla pełnej digitalowej transformacji

Zwiększyliśmy ilość szkoleń online aby upewnić się, że każdy z 10 000 naszych aktualnych klientów wykorzysta pełen potencjał platformy. Obejmuje to szkolenie z dotychczasowych jak i nowych funkcji.

Pomaganie ludziom w osiąganiu nowych profesjonalnych umiejętności

Wielu ludzi straciło pracę lub istnieje ryzyko, że ją stracą. Udostępniliśmy nieograniczony dostęp do naszej platformy elearningowej gdzie każdy może certyfikować się jako Specjalista Marketing Automation i zdobyć nowe umiejętności aby obniżyć ryzyko bezrobocia i wejść w przestrzeń Digital Marketingu.
Jeśli jest coś, w czym moglibyśmy Ci pomóc w tym trudnym czasie, proszę napisz bezpośrednio do naszego CEO i założyciela, Grzegorza Błażewicza na adres greg@salesmanago.com

2020 © All Rights Reserved. Regulamin