Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną wysyłanych przez Infinite sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie (20-209) ul. Projektowa 1 lub wysyłanych na jej zlecenie przez inne podmioty.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, w tym adresu e-mail w celach: otrzymywania informacji o ofercie Infinite Sp. z o.o., w tym newslettera, w celach marketingowych w tym również w celu marketingu bezpośredniego.

 

Nie wysyłamy spamu!

 

Na podstawie art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych) (Dz.U.UE.L. z 2016r. Nr 119, stron.1) (dalej jako: RODO), informujemy Państwa o sposobie i celu, w jakim przetwarzamy Państwa dane osobowe, a także o przysługujących Państwu prawach, wynikających z regulacji o ochronie danych osobowych w polityce strony dostępnej pod tym linkiem: polityka strony www.infinite.pl