Obrazek

 

Dołącz do posiadaczy Diamentowej Karty

Zyskaj niższe ceny oraz informacje o nowych promocjach

 

Wprowadź swoje imię

adres e-mail

Wyrażam zgodę na przetwarzanie powyższych danych osobowych przez HOTELE DIAMENT S.A. z siedzibą w Gliwicach w celach budowania relacji klienckich oraz marketingowych oraz oferowania produktów i usług własnych.

 

1. Wysłanie formularza oznacza również zapisanie się na listę odbiorców newslettera, wysyłanego przez Hotele Diament S.A. Szanujemy Państwa prywatność dlatego gwarantujemy ochronę danych oraz możliwość rezygnacji w dowolnym momencie. Jednocześnie informujemy, iż potwierdzając zapis wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) przez Hotele Diament S.A. oraz na przekazywanie informacji handlowych środkami komunikacji elektronicznej przez Hotele Diament S.A.
2. Administratorem Pani/Pana danych osobowych są HOTELE DIAMENT S.A. z siedzibą w Gliwicach (44-100) przy ul. Dąbrowskiego 50.
3. W zakresie ochrony danych osobowych można się kontaktować pod adresem e-mail: rodo@hotelediament.pl
4. Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celu wydania Diamentowej Karty i udziału w programie oraz budowanie relacji klienckich zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a i b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych.
5. Odbiorcami danych będą osoby upoważnione przez administratora, podmioty przetwarzające, z którymi zawarliśmy odpowiednie umowy powierzenia oraz podmioty, które wynikają z przepisu prawa.
6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od momentu rezygnacji z programu lub do momentu wycofania zgody na otrzymywanie informacji handlowych.
7. Posiadają Państwo prawo do żądania dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
8. Mają Państwo prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uznają Państwo, iż przetwarzanie Państwa danych osobowych dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
9. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne, jednakże konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak wydania Diamentowej Karty i uczestnictwa w programie Diamentowa Karta czy tez brak otrzymywania informacji handlowych.
10. Państwa dane osobowe nie będą podlegać zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu.
Regulamin promocji dostępny jest tutaj.