Obrazek

 

Zapisz się do newslettera Rakowa!

Bądź na bieżąco z nowościami, promocjami i konkursami.

 

imię i nazwisko

adres e-mail

telefon

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez RKS Raków Częstochowa S.A. z siedzibą w Częstochowie przy ulicy Limanowskiego 83, 42-208 Częstochowa, w celu spersonalizowania oferty na podstawie wizyt w serwisie, adresu IP, danych demograficznych i preferencji zakupowych.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości marketingowych dot. m.in. promowania meczów i innych wydarzeń organizowanych przez klub za pomocą wiadomości e-mail. 

Wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości marketingowych dot. m.in. promowania meczów i innych wydarzeń organizowanych przez klub za pomocą wiadomości SMS.

 

Administratorem Twoich danych osobowych jest RKS Raków Częstochowa S.A. z siedzibą w Częstochowie przy ulicy Limanowskiego 83, 42-208 Częstochowa. Twoje dane osobowe będziemy przetwarzać w celu wysyłania Ci treści marketingowych, jeśli wyrazisz nam zgodę. Pamiętaj, że zgodę możesz wycofać w każdej chwili. Bezpieczeństwo Twoich danych jest dla nas bardzo ważne. Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych oraz prawa jakie Ci w tym zakresie przysługują znajdziesz w Polityce prywatności Polityce prywatności