Obrazek

 

Obrazek

 

 

Podczas składania zamówienia proszę wpisać w miejsce kodu rabatowego słowo

MAXI1

a w uwagach do zamówienia proszę dopisać czy mamy wysłać wersję dla chłopca czy dziewczynki. Do fotelików z grupy zaczynającej się od 0 kg w zestawie dołączone są osłonki na szybę natomiast dla foteli zaczynających się od grupy wagowej 9 kg + dołączamy tackę.

 

 

 

 

Regulamin promocji "Fotelik"

1.Udział w promocji jest dobrowolny.

2. Klient chcący wźiąć udział w promocji przy zakupie fotelika samochodowego musi wpisać w miejsce kodu rabatowego hasło MAXI1. Jedt to jedyna informacja mówiąza sprzedawcy, że klient bierze udział w promocji i zapznał się oraz akceptuje jej zasady.

3. Dla zakupionych foteli z grupy wagowej zaczynającej się od 0 kg klient otrzymuje osłonkę na szybę w wersji dla chłopca lub dziewczynki z motywami jak na grafice promocyjnej.

4.Dla zakupionych foteli z grupy wagowej zaczynającej się od 9 kg klient otrzymuje tackę podrużnika w wersji dla chłopca lub dziewczynki z motywami jak na grafice promocyjnej.

5. Klient w polu wiadomosć dla sprzedającego określa wzór prezentu.

6. W promocji biorą udział tylko produkty Maxi-Cosi.

7. Promocja ważna od 10.7.2018 roku do wyczerpania zapasów.

8. Jeśli klient wybierze motyw np. dla dziewczynki a okaże się że nie jest on juz dostępny w puli promocji, sprzedawca może zaproponować inny wariant.

9. Przy korzystaniu z prawa zwrotu przez kupującego zobowiązany jest on oddać w stanie nienaruszonym wraz z opakowaniem oryginalnym tackę lub osłonkę którą otrzymał w ramach promocji.

10. Jeśli klient nie zwróci prezentu zostanie pomniejszona kwota zwrotu o cene sklepową prezentu zaczerpnięta z www.smykoland.pl.

11. Klient chcący skorzystać z promocji "Fotelik" nie może skorzystać na zakup danego fotela z innej promocji, oferty specjalnej, negocjacji ceny czy kodu rabatowego otrzymanego za zapis do newslettera lub innego kodu.