Wykorzystujemy cookies na rzecz lepszego Customer Experience. Więcej informacji znajdziesz w naszym Regulaminie.

Zostań Specjalistą Marketing Automation

Od początku naszej działalności ,oprócz rozwoju produktu i jego sprzedaży, realizujemy bardzo liczne działania mające na celu budowę rynku marketing automation. Obejmuje to niezliczone wystąpienia na branżowych konferencjach, setki artykułów i materiałów publikowanych na naszym blogu i dystrybuowanych wśród społeczności marketingowej przez czołowe serwisy branżowe w Polsce i na świecie. To, w połączeniu z bardzo dynamicznie rosnącą popularnością technologii marketing automation spowodowało, że w ciągu ostatniego czasu, pojawiła się w Polsce zupełnie nowa kategoria stanowisk pracy tworzonych wokół marketing automation oraz wokół systemu SALESmanago. Wystarczy dzisiaj wejść na popularne portale z ofertami pracy aby się o tym przekonać.

Jeśli jako marketer chcesz zaangażować się w budowę prawdziwej wartości firmy, w której pracujesz, chcesz pozyskiwać unikalne dane o swoich aktualnych i potencjalnych klientach i dzielić się nimi z innymi działami w firmie, chcesz współpracować z działem sprzedaży i wykazywać prawdziwy zwrot z inwestycji w marketing – Zostań specjalistą ds. Marketing Automation!

Na najbardziej rozwiniętych rynkach, osoby zajmujące się wykorzystaniem danych do budowy procesów marketingowych i sprzedażowych, tworzą nową wyjątkową grupę pracowników strategicznych z punktu widzenia rozwoju firm.Z tej grupy marketerów wg najnowszych badań rekrutuje się coraz więcej osób trafiających bezpośrednio do zarządów firm.

Dlaczego warto zostać specjalistą. ds. Marketing Automation

 • Wysokie wynagrodzenie

Specjalista ds. marketing automation zarabia statystycznie 35% więcej od tradycyjnego marketera. Wiedza specjalistyczna jest wysoko premiowana, a unikatowość posiadanych umiejętności stanowi o bezkonkurencyjności na rynku pracy. Funkcje w obszarze marketing automation, ze względu na ich strategiczne znaczenie dla firmy są bardzo rzadko wydzielane poza firmę w ramach outsourcingu.

 • Długofalowość projektów marketing automation

W odróżnieniu od klasycznej pracy marketera zorientowanego na prowadzenie kampanii, projekty w obszarze marketing automation oraz tworzenie i optymalizacja procesów automatyzacyjnych wymagają czasu, współpracy z działami sprzedaży i działem IT, oraz integracji systemu do automatyzacji z pozostałymi systemami.

 • Precyzyjne powiązanie wykonywanej pracy z jej efektami

Dzięki wykorzystaniu technologii marketing automation, wykonywana praca i zaangażowanie marketera zawsze materializowane jest w konkretnych rozliczalnych procesach, w których marketer akumuluje swoją wiedzę oraz wiedzę z działu sprzedażowego.

Jak zostać specjalistą Marketing Automation:

Poniżej przedstawiamy kilka pomysłów na to co zrobić aby pozyskać podstawową wiedzę i zostać specjalistą do spraw Marketing Automation.

 • Bezpłatne Webinaria

Każdego tygodnia prowadzimy 3 profesjonalne szkolenia online z obsługi systemu, efektywności Marketing Automation i prezentujemy Studia Przypadków, które ilustrują w jaki sposób wykorzystać biznesowo system tego typu. Uczestnictwo w tych spotkaniach Online pozwala na zdobycie bazowej wiedzy wystarczającej do samodzielnej obsługi systemu SALESmanago Marketing Automation. Sprawdź program szkoleń Online >>

 • Baza Wiedzy

To kompletny zestaw eBooków, które poruszają tematy nie tylko wdrożenia systemu i efektywności działań, ale także trendów marketingowych. Dzięki ich lekturze staniesz się nie tylko specjalistą Marketing Automation, ale także bardziej świadomym marketerem. Biblioteczka marketera >>

 • Blog Marketing Automation

Codzienne artykuły zamieszczane na naszym blogu dostarczają odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące zarówno tradycyjnego, jak i zautomatyzowanego marketingu. Ich lektura pozwala na najefektywniejsze prowadzenie działań w systemie, każdego dnia dostarczając praktycznych porad. Blog Marketing Automation >>

 • Zdobądź Certyfikat SALESmanago Marketing Automation Specialist i dodaj istotną nową pozycję do swojego CV

Chcesz rozwijać swoje umiejętności SALESmanago? Rozglądasz się za nowymi rozwiązaniami Marketing Automation, szukasz inspiracji, a może po prostu eksplorujesz system? Wszystkie te poszukiwania warto zacząć od odwiedzenia platformy e-learningowej! Zdobądź cenny know-how dzięki 10 starannie przygotowanym lekcjom i 40 wideo poradnikom. Zapisuj się na regularne webinary, szkolenia i eventy. Pobieraj ebooki z wirtualnej biblioteki, czytaj case studies i infografiki.

Zarejestruj się na platformie, ukończ kursy i skorzystaj z szansy na zdobycie certyfikatu SALESmanago Marketing Automation Specialist całkowicie za darmo!

Zostań certyfikowanym Ekspertem Marketing Automation

Zostań certyfikowanym Ekspertem Marketing Automation

Zarejestruj się na naszej platformie E-learningowej, aby uzyskać wyjątkową, bardzo cenną wiedzę, która zapewni Ci sukces na Twojej ścieżce kariery zawodowej

UWAGA NOWOŚĆ: Zdobądź nowy Certyfikat SALESmanago Marketing Automation Professional

Dlaczego warto?

 • nowa formuła szkoleń
 • warsztatowy charakter zajęć
 • intensywny dwudniowy kurs Marketing Automation
 • ciekawe case study, praca na prawdziwych przykładach
 • nieszablonowe pomysły na automatyzacje
 • możliwość indywidualnych konsultacji
Szczegóły i Kalendarz warsztatów >>

W razie pytań prosimy pisać na adres workshops@salesmanago.pl . Polecamy również obserwowanie aktualnych stanowisk pracy w Benhauer, gdyż sami regularnie zatrudniamy nowe osoby do naszego działu projektów Marketing Automation, do pomocy naszym klientom w obsłudze systemu SALESmanago.