Spiesz się! Tylko do 14 września markowe propozycje z dodatkową zniżką>>

Jeżeli e-mail nie wyświetla się poprawnie, zobacz go w przeglądarce.

50style

Pobierz grafikę! -15% na wybrane produkty. Dostawa 0 zł>>

Tego nie możesz przegapić! Mamy dla Ciebie 15%* rabatu na wybrane produkty dostępne tylko w sklepie online! Teraz dostawę masz ZA DARMO!** Propozycje światowych marek w jeszcze niższych cenach czekają tylko do 14 września.

*Ceny widoczne w sklepie na podstronie 50style.pl/tylko-online i na kartach produktów promocyjnych uwzględniają rabat wynikający z akcji. Szczegóły w regulaminie.
Szczegóły w regulaminie.

**Darmowa dostawa obejmuje wszystkie produkty widoczne w sklepie.
Szczegóły w regulaminie.


   ZOBACZ  


Otrzymałeś tę wiadomość, ponieważ potwierdziłeś chęć otrzymywania emaili i jesteś zarejestrowanym klientem 50 style, subskrybentem naszego newslettera lub brałeś udział w jednej z naszych akcji specjalnych.
Informujemy o nowościach i konkursach w 50 style. Nie jesteś zainteresowany? Możesz zrezygnować

Nadawcą niniejszego e-maila i jednocześnie administratorem przekazanych danych osobowych w postaci adresu email lub numeru telefonu jest właściciel sklepu 50 style Marketing Investment Group S. A. z siedzibą w Krakowie, adres: os. Dywizjonu 303 Paw. 1, 31-871 Kraków, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie, XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod nr KRS 0000521685, o kapitale zakładowym w wysokości 3.621 529, 50 zł w całości opłaconym, NIP: 675-11-87-580, REGON: 351469736, Więcej informacji odnośnie przetwarzania danych osobowych znajduje się w Polityce prywatności.